4 راه برای تمیز کردن، یک بار و برای همیشه

تمیز کردن

تمیز کردن بسیار خسته کننده است ، به خصوص اگر در خانه با بچه ها و حیوانات خانگی هستید..

به جای اینکه استرس برای هر چه سریع تر تمام شدن آن داشته باشید ، یکبار برای همیشه از این سرویس ها ، اسباب بازی ها و ایده های ساده برای تمیز نگه داشتن منزل خود استفاده کنید بدون اینکه خودتان آنرا انجام دهید.

 

یک لیست کار درست کنید

اگر بچه دارید ، به آنها مسئولیت تمیز کردن بدهید، این کار به رشد، یادگیری و احساس موفقیت آنها کمک می کند:

“بچه ها وقتی کارهای خود را انجام می دهند احساس صلاحیت می کنند. این که تختخواب خود را مرتب کنند یا کف اتاق خود را جارو کنند ، احساس خوب مفید بودن دارند. انجام این کارها همچنین به بچه ها کمک می کند احساس کنند که جزئی از تیم هستند. و آنها را تشویق می کند که شهروندان خوبی هم باشند. 

برای کار بچه ها قبل یا بعد از مدرسه ، کارهای هفتگی یا ماهانه تعریف کنید.

 

یک خدمتکار استخدام کنید

به جای تمیز کردن و خستگی از کارهای طولانی روزانه، یک خدمتکار  را استخدام کنید تا به شما کمک کند. این امر به ویژه هنگامی مفید است که شما کسی را ندارید که بتوانند در کار روزانه و هفتگی به شما کمک کنند. یک خدمتکار به عنوان دست دوم عمل می کند.

پیدا کردن یک خدمتکار  که مطمئن باشد و کارهای مهم را انجام دهد کار سختی است مخصوصا اگر شما تمام ساعات را آنجا نباشد. بنابراین بهترین کار سپردن کار به ماست که تجربه زیادی داریم.

 

خانه خود را از درهم و برهمی پاک کنید

یكی از ساده ترین راهها برای جلوگیری از کثیفی و شلوغی  این است كه به سادگی هر زمان كه می توانید فضای خود را تا آنجا كه ممكن است عاری از درهم و برهمی باشد. فکر کنید: ظروف موجود در سینک ، اسباب بازی های داخل خانه یا لباس هایی که در اتاق خواب قرار دارند،

تا آنجا که میتوانید ذره ذره جمع کنید. حداکثر این کار دو دقیقه بیشتر طول می کشد ، و آوردن لباس از صندلی به اتاق، لباسشویی یا چیدن اسباب بازی ها درست بعد از زمان بازی.

فعال ماندن و کاهش درهم و برهمی ، روزانه خانه شما  را تمیز نگه می دارد و این بدان معناست که آخر هفته سختی نخواهید داشت و زمان برای استراحت هم دارید.

 

لباس هایتان را به خشکشویی بفرستید

به جای گذراندن وقت با ارزش برای شستن لباس ها با لباسشویی واتو کردن آنها ، از یک خشکشویی معتبر استفاده کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. نه تنها راحت تر است ، بلکه لباس شما به لطف حلالهای ملایم استفاده شده و روند تمیز کردن عمیق ، که همیشه یک ماشین لباسشویی فراهم نمی کند ، تازه تر خواهد ماند.

 

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید