چرا باید قبل از فروش خانه خود یک خدمتکار استخدام کنید؟

استخدام خدمتکار خانه

در هنگام فروش، چه دلیلی برای استخدام خدمتکار خانه وجود دارد؟شما تصمیم گرفتید خانه خود را بفروشید. تبریک می گویم! بسیار هیجان انگیز است اما می تواند یک زمان استرس زا باشد. زمانی که میخواهید خانه شما فوراً مورد علاقه خریداران قرار گیرد.

برای این کار، شما باید مطمئن شوید خانه شما به بهترین شکل به نظر می رسد.

بهترین گزینه برای فروش هرچه سریعتر و با قیمت بالاتر برای شما استخدام یک خدمتکار حرفه ای است.

در این مقاله به چگونگی استخدام خدمتکار حرفه ای می توانیم به شما کمک کنیم خانه خود را سریعتر و با قیمت بالاتر بفروشید.

در اینجا سه ​​دلیل مهم وجود دارد که باید قبل از فروش خانه خود یک خدمتکار خانه استخدام کنید:

1. بهتر جلوه دهید

هرچه خانه شما بهتر به نظر برسد و آن را به خریداران بالقوه و سایر متخصصان املاک و مستغلات ارائه دهد ، قادر به قیمت گذاری بالاتری خواهید بود. تمیز کردن کامل ، همراه با جابجایی و حتی برخی از تغییرات  جزئی می تواند به شما کمک کند با افزایش قیمت درخواست ، از سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید.

2. یک فرصت برای جلب توجه

همانطور که می گویند ، شما فقط یک فرصت برای ایجاد احساس عالی برای مشتری دارید و اگر این احساس را برای مشتری بوجود نیاورید ،آنها به خانه بعدی می روند. حتی چیزی به اندازه موهای حیوان خانگی روی مبل یا برخی درهم و برهمی در آشپزخانه می تواند یک خریدار را پشیمان کند. استخدام یک خدمتکار به شما کمک می کند تا خانه ای هرچه تمیز تر را داشته باشید.

3. کاهش زمان در بازار

اگر قادر به ایجاد اولین تصور عالی در خریداران هستید ، به احتمال زیاد پیشنهادهایی را در خانه خود دریافت می کنید و میزان زمانی که خانه شما در آن ذکر شده را کاهش می دهید. هرچه مدت زمان کمتری ذکر شده باشد و سریعتر به فروش برسد ، مدت زمان کمتری برای نگهداری خانه در حالت “فروش” خواهید داشت و می توانید بسته بندی و حرکت را به مراحل بعدی زندگی خود شروع کنید. 

چرا این کار را خودتان انجام ندهید؟

ممکن است برخی از شما بپرسید ، “چرا من نمی توانم خودم فقط تمیز کردن را انجام دهم؟” این یک سؤال عالی است که بسیاری از صاحبان خانه فکر می کنند. حقیقت این است که فروش خانه زمان بسیار شلوغی است و ممکن است شما وقت لازم را برای تمیز کردن خانه خود به همان اندازه که نیاز به تمیز کردن دارد ندارید.

بعلاوه ، یک خدمتکار حرفه ای به احتمال زیاد قادر به انجام کار بهتر از شما و در زمان کمتری خواهد بود. علاوه بر این ، یک خدمتکار همچنین می تواند یک جفت چشم دیگر را در اختیار شما قرار دهد و مناطقی را که باید تمیز شوند ، از آنها غافل نشوید.

شما برای فروش خانه خود یک آژانس املاک  را برای فروش خانه خود استخدام می کنید ، درست است؟ بنابراین ، چرا یک خدمتکار حرفه ای برای تمیز کردن آن استخدام نمی کنید؟

زمان استخدام پاک کننده مهم است 

زمان تمیز کردن خانه شما مهم است. استخدام یک پاک کننده حرفه ای چیزی نیست که شما باید آن را کنار بگذارید تا زمانی که مشکلی در فروش ندارید. این چیزی است که باید قبل از ذکر آن روی آن سرمایه گذاری کنید ، بنابراین عکس های خانه شما می توانند منعکس کننده خانه تمیز و سازمان یافته شما باشند. تمیز کردن نیز باید قبل از شروع کار و قبل از اینکه مشتری ها ببینند، تمیز شود.

همچنین ایده خوبی است که در طی مراحل فروش به طور مرتب خانه خود را تمیز کنید. فروش آن می تواند چند هفته طول بکشد ، و نگهداری آن در شرایط بکر و دشوار ، بخصوص اگر کودک و یا حیوانات خانگی داشته باشید ، بسیار دشوار خواهد بود.

 

در اینجا مناطقی وجود دارد که شما باید یک خدمتکار حرفه ای را استخدام کنید تا به شما کمک کند:

 • آشپزخانه و همه وسایل
 • همه حمام ها
 • پنجره و درها
 • ورودی اصلی
 • اتاق خواب ها و راهروها
 • همه طبقه ها و تخته های پایه
 • مناطق دیگر که نیاز به توجه دارند

نتیجه

استخدام خدمتکار خانه یک روش عالی برای کمک به آماده سازی خانه شما برای فروش است. شما فقط یک فرصت برای ایجاد یک برداشت عالی عالی دارید و در صورت انجام این کار می توانید خانه خود را با قیمتی عالی بفروشید و می توانید مقدار زمانی که خانه شما در بازار ذکر شده را کاهش دهید.

 

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  جهت درخواست نیرو کلیک کنید