پرستاری

پرستاری

این مرکز با بیش از 14 سال سابقه، مفتخر به ارائه  خدمات پرستاری در منزل در تهران و سایر شهرها بصورت شبانه روزی می‌باشد.

با توجه به اهمیت و حساسیت خاص قشر سالمند، کودکان و بیماران، این مرکزسعی کرده تا با غربالگری، گزینش، آموزش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده در این زمینه را گرد هم آورد. نقطه تمایز ما تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه و مهم‌تر از آن عشق به سالمندان و کودکان، این سرمایه‌های گرانبهای زندگی است.

خدمات ما علاوه بر اعزام پرستار  به منزل و مراقبت و پرستاری از کودک در منزل،  شامل خدمات پرستاری از بیمار و نیز اعزام بهیار،ماما،فیزیوتراپ، ماساژور پرستار و همچنین پزشک متخصص (پزشک خانواده)  جهت انجام کلیه امور درمانی مثل تزریقات در منزل، پانسمان، فیزیوتراپی، نوار قلب، سرم تراپی و ماساژ در محیط آرام و شرایط کم استرس‌تر منزل شما عزیزان نیز می‌باشد.

امکانات

امکانات

پرستاری از سالمندان

پرستار سالمند به شخصی گفته می‌شود که بصورت کلی وظیفه نگهداری، مراقبت و انجام امور شخصی سالمند در منزل را به عهده دارد. پرستاران سالمند از نظر تخصص و تحصیلات به چند دسته: مراقب و نگهدار، بهیار، پرستار طبقه‌بندی می ‌شوند که با توجه به شرایط جسمانی سالمند می‌توانند به وی خدمات ارائه کنند.

خدمات پرستار سالمند شامل موارد زیر می شود

مراقبت و نگهداری از سالمند
استحمام سالمند و رسیدگی به نظافت شخصی
انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل
انجام امور رفاهی و پر کردن اوقات فراغت سالمند
رسیدگی به وضعیت درمانی سالمند در منزل
انجام امور اداری و مالی سالمند

پرستاری از کودکان در منزل

پرستار کودک خوب مسلما یک فرشته نجات برای روزهایی خواهد بود که توان مراقبت از فرزند دلبدمان را به دلایل مختلف نخواهیم داشت. همه ما می‌دانیم که دوران کودکی، یکی از حساس‌ترین دوران زندگی هر فردی است. بچه‌ها در این سنین نیازهای عاطفی و احساسی بسیاری دارند و مراقبت از ایشان نیازمند حوصله و تجربه و تخصص فراوان است. یکی از مشکلاتی که امروزه اکثر خانواده‌ها و مادران شاغل با آن مواجه هستند، موضوع نگهداری و پرستاری از کودک دلبندشان می‌باشد. پیدا کردن پرستار کودک در منزل که به خوبی بتواند با بچه‌ها ارتباط برقرار کند و با نیازهای ایشان آشنا و قابل اطمینان باشد، کار بسیار مشکلی است. مرکز گل آذین میرداماد  با بیش از 14 سال سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات پرستاری کودک در منزل در تهران می‌باشد.

وظایف پرستار کودک در منزل

مراقبت و نگهداری از کودک
استحمام کودک و رسیدگی به نظافت شخصی
انجام امور خانه و خدمتکاری در منزل
بازی کردن و پر کردن اوقات فراغت کودک

خدمات نگهداری، مراقبت و پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل در واقع حضور یک فرشته مهربان برای مراقبت از بیمار در منزل شخصی را تداعی می‌کند. ممکن است برای هر کدام از ما پیش آمده باشد که خودمان و یا عزیزانمان درگیر بیماری‌هایی شده باشیم که نیاز به مراقبت و پرستاری در بیمارستان و یا خانه داشته باشیم. در این حالت استخدام پرستار بیمار که تخصص کافی در زمینه بیماری داشته باشد و بتواند در پروسه درمان بیماری در منزل به بیمار کمک کند بسیار پر اهمیت و ضروری جلوه می کند. گاها ما به دلیل شلوغی و آلودگی بسیار محیط بیمارستانی ترجیح می‌دهیم تا شرایط مناسب برای درمان بیمار در منزل شخصی خودش و در آرامش کامل ایجاد شود. مرکز خدمات گل آذین میرداماد یک مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده که طی 14سال سابقه درخشان خود به مشتریان با افتخار خدمت اعزام پرستار بیمار در منزل را بصورت حرفه ای ارائه کرده است.

وظایف پرستار بیمار در منزل

مراقبت و نگهداری از بیمار
استحمام بیمار و رسیدگی به نظافت شخصی
رسیدگی به وضعیت درمانی بیمار در منزل
انجام پانسمان و تزریقات و فیزوتراپی در منزل

 


  • باماتماس بگیرید ، رایگان مشورت نمایید ، شرایط بیمار ، سالمند و یا کودک خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.


    پیدا کردن یک پرستار حرفه ای و قابل اعتماد برای سالمند یا کودک از دغدغه های خانواده ها ی نیازمند به پرستار در کلانشهرهاست .لذا مؤسسه خدمات گاذ آذین میرداماد  کمک صادقانه و دلسوزانه را اولویت اصلی خود قرارداده است ،تا درکنارخانواده ، همراه و یاور مددجوی آنها باشد. این مؤسسه از یک طرف با استفاده از روشهای نوین اداری و تجربیات چندین ساله ، آموزش پرسنل و نظارتی که از طرف وزارت بهداشت اعمال می شود نیروهایی حرفه ای و قابل اعتماد را آماده نموده است.واز طرفی دیگر با کنترل و نظارت مداوم بر نحوه کار پرسنل اعزامی و همچنین با ارائه مشاوره و پاسخگویی 24 ساعته در طی دوران قرارداد همکاری ، احساس اطمینان و آرامش خاطر را درخانواده و اطرافیان مددجو ایجاد می نماید.

15 سال سابقه

شرکت خدماتی گل آذین میرداماد

اعزام نیروی کاربه سراسرتهران 100%
نظافتچی روزمزد حرفه ای خانم وآقا 100%
مهماندار جهت پذیرایی همراه با انجام امور خدمات نظافتی 100%
خدمتکار ثابت 100%
خدمتکار خانم ثابت از 1 روز درهفته تا 6 روز در هفته 100%
خدمتکار شبانه روزی جهت انجام امور منزل 100%
مراقب و خدمتکار کودک روزانه و شبانه روزی 100%
مراقب و خدمتکار سالمند سالم ( فقط سالمند سالم ) 100%
سرایدار مطابق درخواست شما 100%

جهت رزرو خدمات، با ما تماس بگیریدجهت درخواست نیرو کلیک کنید