ویژگی های برتر یک پرستار کودک (قسمت دوم)

پرستار کودک

پرستار کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بعضی اوقات پیدا کردن یک پرستار خوب بسیار دشوار است و باید بدانید چه چیزی را باید جستجو کنید. موارد زیادی در هنگام استخدام وجود دارد که مهم هستند.

در مقاله قبل به پنج ویژگی پرستار کودک پرداختیم و در اینجا چهار ویژگی دیگر را با هم مطالعه میکنیم

 

1- وقتشناس باشد

باید پرستار کودکتان وقتشناس باشد و این نظم را به کودک شما نیز یاد دهد. به موقع بیاید، کارهای روزانه را در زمان خود انجام دهد.

 

2- قابل اعتماد باشد

والدین باید اعتماد بسیار زیادی به پرستار بچه خود داشته باشند. البته بزرگترین اعتماد، اجازه مراقبت از فرزندانشان است. آنها همچنین به خانه ، ماشین و بسیاری از اطلاعات حساس در مورد خانواده خود به او اعتماد دارند. قابل اعتماد بودن پرستار کودک بخش مهمی از تصمیم استخدام است. دانستن اینکه پرستار از فرزند شما مراقبت می کند و تصمیم گیری های خوبی را بر اساس سلامتی و بهزیستی او انجام می دهد یک ضرورت است. 

 

3- قابل انعطاف باشد

انعطاف پذیری داخلی اغلب یکی از اصلی ترین دلایلی است که والدین مراقبت های پرستار بچه ای را نسبت به سایر انواع مراقبت ها انتخاب می کنند. هنگام مصاحبه با نامزدها ، در مورد اینکه کدام نوع انعطاف پذیری را ارائه می دهند و سطح راحتی آنها در رابطه با برنامه ریزی ، مسئولیت های روزانه و محیط خانواده چیست صحبت کنید. پرستارهایی که می توانند به راحتی با تغییر و تنظیم و سازگار شوند ، در موقعیت های پرستار بچه ها موفق تر می شوند.

 

4- ایجاد ارتباطی موفق

روابط پرستار بچه و خانواده به توانایی والدین و پرستار بچه در برقراری ارتباط با یکدیگر بستگی دارد. وقتی مطمئن نیستید که از انتظارات یا راهنمایی های شما اطمینان داشته باشد به دنبال پرستار بچه ای باشید که به طور مرتب اطلاعات مهمی در مورد فرزندتان با شما به اشتراک بگذارد ، و صادقانه به همه مسائل مربوط بپردازد.

 

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک پرستار بچه کارهایی را که لازم است انجام می دهد یا نه، تصمیم مهمی است. صرف زمان مطالعه رزومه کاری وی و آشنایی با او به عنوان یک فرد به شما کمک می کند تا همه قطعات را در کنار هم قرار دهید تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید

 

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید