ویژگی های برتر یک پرستار کودک(قسمت اول)

 پرستار کودک چه ویگی هایی باید داشته باشد؟ بعضی اوقات پیدا کردن یک پرستار خوب بسیار دشوار است و باید بدانید چه چیزی را باید جستجو کنید. موارد زیادی در هنگام استخدام وجود دارد که مهم هستند.

در اینجا پنج ویژگی مهم برای پرستار کودک وجود دارد،پس با دقت مطالعه کنید:

1- عشق به کودکان

البته مشخصه برتر یک پرستار بچه عشق واقعی او به بچه ها است. آموزش ، تجربه و مهارتهای ویژه به میزانی که باید پرستار کودک شما عاشقانه کارش را دوست داشته باشد مهم نیست. لذت بردن از فرزندان و احساس افتخار از اینکه مراقب آنها باشید ، بنیادی است که همه چیز بر روی آن ساخته شده است.

 

2- جذاب باشد

پرستار ها روزهای طولانی کار می کنند و اغلب مسئولیت های زیادی دارند. برای بعضی ها ، این می تواند به سرعت هیجان خود را در مورد کار از بین ببرد. برخی دیگر همه این کارها را کنار می گذارند و اجازه می دهند شور و شوق طبیعی خود برای کار با کودکان آنها را در طول روز هدایت کند. پرستار بچه ای که پر شور و نشاط باشد و به ظاهر خود اهمیت دهد، میتواند یک مراقب خوب برای کودکانتان باشد.

 

3- سرگرم کننده باشد

به دنبال پرستاری باشید که واقعاً از کارهایی که انجام می دهد لذت ببرد و روزهای سرگرم کننده و خوبی را برای فرزندتان برنامه ریزی کند. احمق بودن ، پیدا کردن طنز در موقعیت های روزمره و داشتن چشم انداز خوش بینی به زندگی ، همه عناصر اصلی برای جستجوی مراقب بعدی شما هستند.

 

4- پرورش دادن ایده های ذهنی کودک

پرورش کودک به عهده پرستار فرزند شما است. قادر به برقراری ارتباط در سطح عمیق ، ایجاد یک رابطه امن ، دوست داشتنی و ایجاد یک محیط پایدار ، همه عناصر مهم پرورش فرزند شما هستند. پرستار بچه ای که به نیازهای فردی فرزند شما حساس باشد ، یک روز جذاب را در اطراف علاقه های خود ایجاد می کند ، و شیوه مراقبت از او را متناسب با شخصیت و خلق و خو خویش متناسب می کند.

 

5- ایجاد حس مشترک

پرستار و مادر شما در طول روز تصمیماتی بی پایان در مورد سلامتی ، ایمنی و بهزیستی فرزند شما خواهد گرفت. شما یک پرستار بچه می خواهید که بتواند وضعیت اضطراری را به طور دقیق ارزیابی کند و در مورد ایمن ترین مسیر تصمیم گیری کند. یکی که می تواند در مورد چیزهای ساده مانند غذای سالم برای ناهار، تعویض لباس های کثیف، مرتب کردن و شستن دست و صورت و ….می تواند انتخاب خوبی داشته باشد.

 

برای خواندن قسمت دوم ویژگی های برتر پرستار بچه با ما همراه باشید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید