نکات کلیدی تمیز کردن کمد لباس

تمیز کردن کمد

ما می دانیم که تمیز کردن کمد شما یک کار مهم است. حتی می تواند به طور غیر منتظره ای عاطفی باشد. ممکن است مواردی داشته باشید که می دانید به آنها نیازی ندارید یا نمی خواهید ، اما احساس می کنید باید به دلیل تاریخچه آنها را نگه دارید. ما برای کمک به شما در مقابله با این کار اصلی با اعتماد به نفس در اینجا هستیم.

تصور کنید: کمد خود را باز می کنید و همه چیز مرتب به نظر می رسد. پر از لباس هایی است که شما دوست دارید ، و می توانید تمام گزینه های خود را برای لباس های امروز ببینید.

ما چهار راهنمایی تمیز کردن کمد را گردآوری کرده ایم (بله – ما اینها را خودمان آزمایش کرده ایم!).

1. لباس های اضافی خود را جمع کنید

آیا میدانید کدام لباس را مرتب میپوشید و کدام را اصلا استفاده نمیکنید؟ سعی کنید لباس های هر فصل را جدا کنید و از آویزان کردن تمام لباس ها در کمد خوداری کنید.
این کار هم باعث مرتب شدن کمد شما می شود و هم تمام لباس های مصرفی در کمد شما وجود دارد.

2. از خود بپرسید: “آیا این لباس ها باعث خوشحالی من می شوند؟”

 لباس های خود را نگاه کنید،آیا خاطرات خوب را به یادتان می آورند؟؟ آیا داشتن این لباس ها باعث رضایت و خوشحالی شما می شود؟ سعی کنید کمد لباس هایتان را پر از لباس های دوست داشتنی کنید و اگر این حس را به شما منتقل نمی کند حتما از داخل کمد خود آن را حذف کنید.

3. سعی کنید لباس های اضافی خود را بفروشید

حدود صد راه برای فروش لباس های استفاده شده خود ، از فروشگاه های حمل و نقل تا فروشگاه های آنلاین وجود دارد . روشی را که برای شما مناسب است پیدا کنید و یک کیف لباسی را که می خواهید سعی کنید بفروشید بسازید. وقتی فکر می کنید که می توانید از این راه کمی درآمد کسب کنید ، روشن است. و – به عنوان یک پاداش اضافه شده – اگر به فروش لباس خود پایان دهید ، کمی پول اضافی برای جیب خود می گیرید!

4- با رنگ سازماندهی کنید

این یکی از بهترین نکات تمیز کردن کمد است. برای سازماندهی کمد شما با رنگ ، فواید زیادی دارد. اول ، به شما کمک می کند تا جایی که نسخه های تکراری دارید را ببینید. شاید متوجه نشوید که شش پیراهن مشکی دارید تا زمانی که همه در کنار یکدیگر آویزان هستند. پس از مشخص شدن شباهت ها ، می توانید تصمیم گیری های آموزش دیده تری درباره آنچه باید حفظ کنید ، بگیرید. منطقی است که همه آنها را حفظ کنیم.

سازماندهی بر اساس رنگ ، یک مزیت مداوم نیز دارد. وقتی کمد خود را باز می کنید و به نظر زیبا می رسد ، بیشتر انگیزه دارید که به این ترتیب ادامه دهید.

 

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید