نکات کلیدی برای نظافت مکان هایی با دسترسی سخت

نظافت

آخرین باری که یخچال خود را تمیز کردید کی بود؟ اگر خیلی طولانی شده ، مطمئن باشید تنها نیستید. نظافت بخش بزرگی از زندگی بشر است ، اما بسیاری از ما آن را بسیار سرگرم کننده نمی بینیم. برای خانواده هایی که مدیریت کار و زندگی در خانه را دارند ، حتی می توان کار تمیز کردن را در اولویت قرار داد و فضای منظم برای آن را در برنامه های شلوغ ما پیدا کرد.

اگر مصمم هستید تمیز کردن به صورت عادت معمولی انجام دهید، این مقاله به شما کمک می کند.

ما نکات نظافت خانه های خودمان را که از خدمتکاران حرفه ای آموخته ایم ، گردآوری کرده ایم ، که به شما یک جعبه ابزار با نام تجاری جدید کمک می کند تا درخشش منزل شما از داخل به بیرون کمک کند.

ابزار نظافت غیر متعارف

آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چه وسایل غیر متعارفی را در اطراف خانه خود دارید که می تواند برای تمیز کردن مکانهایی که هنوز نتوانسته اید به آنها برسید ، استفاده کنید؟

  • یکی از این موارد چسب(برس) لباس است. با این وجود ، می توانید از آنها برای گرفتن گرد و غبار در پشت میز ، روی تابلوهای کف و بالای کابینت نیز استفاده کنید. نکته جالب در مورد این ابزار این است که به دلیل کاغذ چسبنده آن ، به سرعت گرد و غبار روی آن می چسبد ، و در هوا یا به پشت به زمین پرواز نخواهد کرد.
  • مسواک قدیمی خود را دور نریزید! مسواک یکی از بهترین راه ها برای تمیز کردن خراش های کوچک است. این می تواند با یک محلول تمیز کننده استفاده شود تا بین کف کاشی کف ، گوشه های حمام و در قسمت های دیگر که دسترسی به آنها سخت است قرار بگیرید. به طور کلی ، این یک ابزار عالی و مناسب برای دستیابی به مکان های کوچک است.

بهترین راه ها برای نظافت نقاط سخت

به یاد داشته باشید: مهمترین مرحله شستشو است ! دستمال یا اسفنج های قدیمی می توانند برای این مرحله بسیار خوب کار کنند.

پاکسازی منظم

اگر به دنبال به حداقل رساندن میزان نظافت مورد نیاز خود هستید ، به جای تمیز کردن هفتگی یا ماهانه ، نظافت روزانه را در نظر بگیرید. بسیاری از افراد منتظر می شوند که همه را به یکباره تمیز کنند ، یا احساس می کنند که وقت لازم برای تمیز کردن در یک برنامه منظم را ندارند.

با این وجود ، اگر هر روز 5-10 دقیقه برای تمیز کردن نقاط سخت استفاده می کنید ، باعث می شود تا در صورت تمیز کردن عمده وقت شما دو برابر شود.

به یاد داشته باشید: اگر وقت کافی برای تمیز کردن کامل ندارید ، مقابله با یک کار در هر زمان به جلوگیری از ایجاد سرسخت و شستشوی آزار دهنده کمک می کند.

نتیجه

این نکات مطمئناً باعث جلوگیری از ظهور گرد و غبارهای مزاحم در گوشه و کنار خانه و در کوچکترین شکاف ها می شود. اگر انجام این کارها برای شما سخت است و یا وقت آن را ندارید ، استخدام خدمتکار بهترین شرط شماست ، به خصوص اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید