مهماندار

یک پذیرایی باشکوه با ``گل آذین میرداماد``

برای برگزاری یک مراسم باشکوه و بدون دغدغه، به وجود یک مهماندار مجالس نیاز است.  چون اگر شما خودتان بخواهید پذیرایی مجلس را بر عهده بگیرید به طور یقین از همراهی با مهمانان باز خواهید ماند و امکان دارد مجلس بدون برنامه ریزی پیش رود و خدایی نکرده مشکلی پیش آید. شرکت خدماتی “گل آذین میرداماد” با در اختیار داشتن بهترین نیروی خدماتی مجالس  و ارائه باکیفیت ترین خدمات مهمانداری می‌تواند یک شب به یادماندنی را برای شما رقم زند. پس اگر به دنبال مهماندار مجالس عروسی، نیروی خدماتی برای مجالس جشن،  مهماندار مجالس ترحیم  و مهمانداری برای  پذیرایی در منزل هستید؛ روی ما حساب کنید.

مهماندار

مهماندار

چه انتظاراتی باید از یک مهماندار داشت؟

 • مهماندار مجالس باید به مهمان های سالخورده و افراد نیازمندکمک کند.
 • مهماندار مجالس نباید تردد بیش از حد در مراسم داشته باشد و در صورت لزوم به پذیرایی از مهمان ها بپردازد.
 • اجتماع مهماندارها در یک محل مخل آسایش مهمان ها خواهد شد. مهماندارها به هیچ عنوان نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند بلکه بهتر است در کل سالن حضور داشته باشند.
 • صحبت‌های متفرقه ی مهمانداران باعث ایجاد اختلال در مراسم می شود، هرگز مهمانداران نباید به صورت دسته جمعی به صحبت های متفرقه بپردازند.
 • مهماندار مجالس باید به این نکته توجه داشته باشد که در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را بر عهده دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام هر چه تمام تر انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
 • مهماندار مجالس در هنگامی که با درخواست مهمان ها روبرو می شود باید با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. به هیچ عنوان مهماندار مجالس نباید در مورد بحث های مهمان ها اظهار نظر نماید.
 • وظیفه مهماندار مجالس ارائه خدمات به موقع و با کیفیت به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل بسیار نادرستی برای عدم ارائه خدمات است.
 • مهماندار مجالس باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می‌باشد. چراکه افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
 • مهماندار مجالس در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان به هر دلیلی باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه‌ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی را مقصر جلوه ندهید.
 • در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی حضور داشته باشد و با ادبیات مناسب از مهمان‌ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

هزینه مهماندار مجالس چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه مهماندار مجالس بسته به نوع مراسم  و تعداد ساعات خدمات رسانی بستگی دارد. “گل آذین میرداماد” با منصفانه ترین هزینه های مهماندار مجالس و با هدف کسب رضایت مشتری این خدمات را به شما ارائه خواهد داد. پس در صورت لزوم برای اعزام مهماندار مجالس به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید؛ تا هرچه زودتر برای ارائه بهترین خدمات پذیرایی مجالس  دست به کار شویم .

ویژگی های خدمات مهمانداری

 • عدم دریافت هزینه های اضافی
 • قیمت‌های رقابتی و منصفانه
 • آراسته و منظم بودن مهماندار خانم و آقا
 • دارای تجربه درخشان در زمینه مهمانداری و پذیرایی مجالس
 • داشتن مهماندار  خوش سلیقه در زمینه چیدمان
 • تهیه لباس فرم زیبا و مرتب برای مهماندار
 • خوش رو و خوش اخلاق بودن در هنگام صحبت به میهمانان
 • اعزام با حوصله ترین و بهترین تیم مهمانداران

نیروی آموزش دیده

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم

یک مهماندار تعلیم دیده با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به خوبی آشناست و می داند چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند. اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار خانم و آقا به طور هم زمان نیاز است.

لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه مهماندار خانم و آقا است که به آنان کمک کند. برای مثال مهماندار باید به  افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و یا از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کند.

 • اعزام مهماندار در شهر تهران

  یکی از فعالیت‌های شرکت خدماتی “گل آذین میرداماد ، اعزام مهماندار به جشن‌ها و مجالس شما همشهریان محترم می‌باشد. اعزام مهماندار پذیرایی مجالس در منزل و همچنین نظافت های بعد از مهمانی را به همکاران ما بسپارید و از مهمانی خود لذت کامل ببرید. شرکت گل آذین میردامادبا جذب خبرگان امور پذیرایی، اقدام به ارائه با کیفیت‌ترین خدمات مهمانداری به همشهریان محترم تهرانی می‌نماید.

  طی 14سال فعالیت، شرکت گل آذین میرداماد مفتخر است اعلام کند که تجربه خدمات پذیرایی در منزل و اعزام نیروی خدماتی
  به تعداد زیادی از مشترکان خود در تهران را داشته و همواره سعی بر بهبود کیفیت خدمات خود دارد.

15 سال سابقه

شرکت خدماتی گل آذین میرداماد

اعزام نیروی کاربه سراسرتهران 100%
نظافتچی روزمزد حرفه ای خانم وآقا 100%
مهماندار جهت پذیرایی همراه با انجام امور خدمات نظافتی 100%
خدمتکار ثابت 100%
خدمتکار خانم ثابت از 1 روز درهفته تا 6 روز در هفته 100%
خدمتکار شبانه روزی جهت انجام امور منزل 100%
مراقب و خدمتکار کودک روزانه و شبانه روزی 100%
مراقب و خدمتکار سالمند سالم ( فقط سالمند سالم ) 100%
سرایدار مطابق درخواست شما 100%

جهت رزرو خدمات، با ما تماس بگیریدجهت درخواست نیرو کلیک کنید