رهایی از موهای حیوان خانگی

رهایی از موهای حیوان خانگی

رهایی از موهای حیوان خانگی برای کسانی که از این موجودات دوست داشتنی مراقبت میکنند، یک چالش همیشگی ست. حیوان خانگی مانند سگها و گربه ها می توانند لبخند و شادی را به قلب ما بیاورند ، اما آن توپ های کوچک خز نیز موهای خود را در سرتاسر خانه های ما رها می کنند. موهای حیوان خانگی یک مزاحمت واقعی است. به اندازه کافی بزرگ است که همسایگان می توانند آن را روی مبل شما ببینند ، اما بسیار کوچک است که فقط با دستان خود میتوانید آنها را پاک کنید.

آنها نه تنها روی مبلمان و فرشهای پارچه شما بلکه لباسها نیز جمع می شود. علاوه بر این ، موهای حیوان خانگی اغلب ممکن است باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک در انسان شوند. بیایید با آن روبرو شویم. تمیز کردن موهای حیوان خانگی کار آسانی نیست ، اما این پنج نکته باید به ماندگاری کمی زندگی کمک کند.

غلطک پرز گیر

از غلتک Lint استفاده کنید. در حالی که شما باید سعی کنید حیوان خانگی خود را دور از مبلمان و خارج از کمد خود دور نگه ندارید ، غلتک پرزگیر می تواند ابزاری بسیار مؤثر برای از بین بردن موها از سطوح باشد. به سادگی دسته را بگیرید و سطح چسب را به سمت بالا ، پایین و روی هر سطحی بکشید. سطح چسبنده هر رشته را می گیرد و هنگامی که کار خود را تمام کردید ، فقط چسب قدیمی را جدا می کنید و یک سطح جدید نیز در زیر آن آماده استفاده است.

همچنین ، عمدتا برای قطعات بزرگ مبلمان مانند نیمکت و صندلی استفاده می شود. ورق های چسبنده برای رفع مو بسیار مؤثر است. ورق چسبنده مانند غلتک پرز عمل می کند.  یک صفحه از آن باید بتواند کلیه مبلمان موجود در اتاق نشیمن شما را عاری از مو کند. در نظر داشته باشید مبلمان فقط نیمی از نبرد است.

جاروبرقی

فرشهای ما جایی است که گربه ها و سگهای ما اغلب وقت خود را صرف می کنند. بنابراین حفظ پاکیزگی آنها همیشه ساده ترین کار نیست. جاروبرقی هنگام داشتن حیوان خانگی ضروری است، اما شما فقط نمی توانید صاحب آن باشید. شما باید همیشه از آن استفاده کنید می دانم که به نظر می رسد خسته کننده است ، اما برای نگهداری فرش ، پارچه و مبلمان کاملاً ضروری است. توصیه می کنیم حفره های کوچک را با دستگیره های جداشونده تمیز کنید. این امکان را به شما می دهد که به تمام گره ها و گوشه ها وارد شوید.

 

شانه

برای رهایی از موهای حیوان خانگی، حیوانات خانگی خود را مرتبا شانه بزنید. هر روز گربه ها و سگ های خود را شانه بزنید. جدا از موهای مرده ، موهای زائد آنها را از بین می برد و از شر موهای زائد خلاص می شود و در درجه اول میزان موهایی که در خانه شما به وسایل میچسبد کاهش می یابد.

 

شستشوی فرش

فرش خود را بشویید. هفته ای دو بار حمام کردن گربه یا سگ خود به میزان زیادی موهای اطراف خانه را کاهش می دهد. مانند شانه زدن ، شامپو زدن و شستشوی حیوان خانگی شما از موهای مرده خلاص می شود و پوست را قوی تر می کند و باعث قوی تر شدن فولیکول ها می شود. راه حل ضد حساسیت را امتحان کنید. این شامپو نه تنها ریزش مو را کاهش می دهد بلکه باعث می شود خطر بیماری برای دوستان آلرژیک شما کمتر شود.

 

استخدام نظافتچی

استخدام یک سرویس تمیز کردن حرفه ای. اگر مشکل موی حیوان خانگی خارج از کنترل باشد ، این می تواند اولین گام در روند باشد ، استخدام یک خدمه حرفه ای خانه به شما کمک می کند تا در دراز مدت کنترل کننده مشکل مو باشید.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید