خدمتکار ثابت

خدمتکار جهت انجام امور منزل

از جمله دلایلی که خانواده‌ها به خدمتکار منزل نیاز پیدا می‌کنند می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 • وسعت زیاد منازل
 • رفت و آمدهای زیاد
 • مشغله کاری
 • جمعیت زیاد خانواده و تعداد فرزندان

خدمات

امکانات

وظایف

برخی از خدمات شرکت گل آذین میرداماد :

 • پرستاری سالمندان
 • نگهداری و مراقبت از کودک
 • پرستاری و مراقبت از بیمار
 • اعزام سرایدار
 • اعزام نیروی خدماتی جهت نظافت منزل
 • اعزام مهماندار پذیرایی مجالس در منزل

ساعت کاری

ساعات کاری خدمتکار ثابت خانم و آقا به شرح زیر میباشد:
از    1  روز در هفته
تا    6  روز در هفته
از    1   ساعت در هر روز
تا    10 ساعت در هر روز

مسئولیت های قرارداد

طبق قوانین شرکت‌های خدماتی مسئولیت‌هایی بر عهده این گونه شرکت‌ها چه در قبال خدمتکار جهت انجام امور منزل و چه درقبال مشتری می‌باشد.

 1. در صورتی که مشتری پس از عقد قرارداد درخواست تعویض نیرو را داشته باشد، شرکت خدماتی موظف است فوراً نسبت به جایگزین کردن پرسنل مناسب اقدام نماید.
 2. درصورتیکه نیروی اعزامی از شرکت، غیبت کند و یا درخواست مرخصی داشته باشد، شرکت موظف است فوراً نیروی جایگزین را اعزام نماید.
 3. در صورتی که خدمتکار خسارتی را متحمل مشتری نماید شرکت موظف است رضایت مشتری را جلب نماید.

شرایط تایید خدمتکار ثابت

خدمتکار ثابت، پس از درخواست مشتری از طرف شرکت خدماتی با معرفی نامه شرکت باید به محل خدمت معرفی و اعزام می‌شود و در صورت تایید کارفرما (بسته به قوانین شرکت خدماتی) چند روزی به صورت آزمایشی مشغول به کار می شود. و پس از گذشت چند روز کار آزمایشی در صورت رضایت کارفرما، شرکت جهت عقد قرارداد کارشناس خود را به محل اعزام می‌نماید.

تهيه غذا برای اعضای خانواده

از جمله مسئوليت های خدمتکار ثابت، فراهم نمودن غذا برای خانواده مشتری می باشد. خدمتکار اعزامی از سوی شرکت های خدماتی نظافتی می بايست دارای مهارت و تبحر در امر آشپزی بوده و بتواند غذای مناسبی برای هر يک از وعده های غذايی مشتری و خانواده وی تهيه نمايد. بديهی است که نوع غذای مزبور، می بايست با هماهنگی مشتری تعيين شود.

آماده نمودن ميز شام

خدمتکار ثابت به ویژه کارگر منزل خانم، می بايست پس از آماده نمودن غذا، به چيدن ميز شام و سرو نمودن آن به مشتری و خانواده وی بپردازد. کشيدن غذا در ظروف مناسب، آماده نمودن سالاد، دسر و ساير موارد برای ميز شام و نيز چگونگی طراحی و چيدمان ميز شام، از ديگر وظايف خدمتکار اعزامی می باشد.

انجام خريدهای منزل

از ديگر مسئوليت های خدمتکار ثابت، تهيه ليست خريد بر اساس دستور مشتری می باشد. بسياری از افراد، به دليل کهولت سن قادر به خروج از منزل و رفتن به خريد نمی باشند. اين افراد، زمانی که اقدام به استخدام خدمتکار برای انجام خدمات منزل خود می نمايند، تهيه مايحتاج خود را نيز به وی واگذار خواهند نمود. همچنين، افراد زيادی نيز به دليل مشغله فراوان، قادر به انجام خريد روزانه خود نمی باشند. اين افراد نيز خريد مايحتاج خود را به خدمتکار منزل واگذار می نمايند.

رسيدگی به فرزندان

بسياری از خانواده ها، مراقبت و رسيدگی به فرزندان خود را نيز به خدمتکار ثابت خود واگذار می نمايند. اين توجه و رسيدگی می تواند به صورت پيشگيری از آسيب رسيدن به فرزند مشتری و مراقبت و نگهداری از کودک مزبور در برابر خطرات احتمالی باشد. همچنين، خدمتکار ثابت می بايست ساعاتی از شبانه روز که با فرزندان در منزل تنها می باشد، غذا و تنقلات مورد علاقه کودکان را در اختيار آنها قرار دهد و در صورت امکان، به سرگرم نمودن کودکان بپردازد.

رسيدگی به حيوانات خانگی

بسياری از مردم علاقه به نگهداری حيوانات خانگی دارند. اما ممکن است به دليل عدم حضور شبانه روزی در منزل، اين افراد نتوانند به طور کامل به حيوان خانگی خود رسيدگی نمايند. بدين ترتيب، اين افراد می توانند به منظور رسيدگی به حيوان خانگی خود، اقدام به استخدام خدمتکار ثابت نمايند. در چنين مواقعی، پيش از اعزام نيرو، مشتری می بايست وجود حيوان خانگی در منزل را با شرکت خدماتی مطرح نمايد. بدين ترتيب، شرکت خدماتی نظافتی قادر به اعزام نيروی خدماتی مناسب به منزل مشتری خواهد بود.

15 سال سابقه

شرکت خدماتی گل آذین میرداماد

اعزام نیروی کاربه سراسرتهران 100%
نظافتچی روزمزد حرفه ای خانم وآقا 100%
مهماندار جهت پذیرایی همراه با انجام امور خدمات نظافتی 100%
خدمتکار ثابت 100%
خدمتکار خانم ثابت از 1 روز درهفته تا 6 روز در هفته 100%
خدمتکار شبانه روزی جهت انجام امور منزل 100%
مراقب و خدمتکار کودک روزانه و شبانه روزی 100%
مراقب و خدمتکار سالمند سالم ( فقط سالمند سالم ) 100%
سرایدار مطابق درخواست شما 100%

جهت رزرو خدمات، با ما تماس بگیریدجهت درخواست نیرو کلیک کنید