تمیز کردن کاغذ دیواری از گرد و غبار، چربی و موارد دیگر در سه مرحله یا کمتر.

تمیز کردن کاغذ دیواری

نحوه تمیز کردن تصویر زمینه

تمیز کردن کاغذ دیواری از گرد و غبار ، خاک ، چربی و موارد دیگر در سه مرحله یا کمتر.

آیا کاغذ دیواری شما کثیف و کدر به نظر می رسد؟ با گذشت زمان ، گرد و غبار و رطوبت می توانند زیبایی و جذابیت کاغذ دیواری را از بین ببرند و منظره زشتی را روی دیوار به وجود بیاورد.

کاغذ دیواری در آشپزخانه می تواند با روغن های پخت و پز ، دود و بخار تبخیر شده پوشانده شود ، و یک سطح چسبنده ایجاد می کند که گرد و غبار به آسانی به آن می چسبد. در همین حال ، کاغذ دیواری در حمام ، جایی که در معرض رطوبت زیاد و لکه های آب قرار دارد ، ممکن است در محل لکه ها کپک زده و خراب شود.

خوشبختانه با استفاده از چند روش نسبتاً ساده كه در زیر آورده شده است می توانید جورو و جنجال را از بین ببرید . حتما نوع خاصی از پوشش دیوار و مواردی را که می تواند در نظر بگیرد در نظر بگیرید ، سپس به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه کاغذ دیواری را به طور موثر تمیز کنید.

نحوه تمیز کردن تصویر زمینه

قبل از انجام تمیز کردن عمیق ، تعیین کنید که چه نوع کاغذ دیواری دارید.

وینیل:

این نوع کاغذ دیواری به دلیل مقرون به صرفه بودن و مقاومت عمومی در خانه ها متداول است. نسخه های قدیمی تر یا ارزان قیمت می توانند ظاهری مصنوعی یا پلاستیکی داشته باشند ، با هدف طراحی 10 تا 20 سال ، کاغذ دیواری وینیل اغلب در آشپزخانه ها و حمام ها یافت می شود زیرا نسبت به آب و خاک مقاوم است و همین دوام باعث می شود در برابر تمیز کردن عمیق تر از بیشتر انواع کاغذ دیواری مقاومت کند.

 

فایبرگلاس:

به عنوان کاغذ دیواری “پارچه شیشه ای” شناخته می شود ، فایبرگلاس پوشش دیواری با دوام بسیار مقاوم و مقاوم در برابر شعله است. می توان از آن برای پنهان کردن ترک های دیواری یا پوشاندن کامل سقف یا دیوار با  الگوی تزئینی ظریف استفاده کرد. با داشتن طول عمر 30 ساله ، گزینه ای گران قیمت اما با کارایی بالا است. مانند وینیل ، می تواند صابون و آب و همچنین مایعات تمیز کننده بدون ساینده را برای از بین بردن لکه ها استفاده کرد. مهمتر از همه این که بسیار با دوام ، مقاوم در برابر محو شدن است و با کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در وقت می شود.

 

پارچه:

تصاویر زمینه برجسته ، بافت دار و منسوجات امروزه به طور فزاینده ای محبوب هستند. آنها همچنین می توانند بسیار گران باشند ، به خصوص هنگامی که از مواد باکیفیت مانند ابریشم ، پارچه ، مخمل یا رافیا استفاده می شود. پارچه ها از نظر مقاومت در برابر آب متفاوت هستند ، بنابراین هنگام تمیز کردن کاغذ دیواری پارچه محتاط باشید. برای بهترین مراقبت ، به جای پاک کننده های مایع ، از گرد و غبار و جاروبرقی خشک استفاده کنید. برای هرگونه لکه ماندگار ، با سازنده یا یک متخصص تماس بگیرید.

 

بامبو:

کاغذ دیواری بامبو از نظر گیاهان ، پایدار و سازگار با محیط زیست است. همچنین در مقابل میکروب های خاصی مقاومت می کند و به تنفس دیواره ها اجازه می دهد. با این حال ، می تواند در اثر آب آسیب ببیند و به همین دلیل برای مناطقی با رطوبت زیاد مانند پشت پرده های آشپزخانه و حمام ها توصیه نمی شود.

 

ترکیبی:

کاغذ دیواری ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی است. این ماده ترکیبی امکان تنفس دیواره ها را فراهم می کند و سازگار با محیط زیست است. همچنین گران تر و غیر قابل شستشو است ، بنابراین نگهداری روزانه و گرد گیری ضروری است.

 

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید