تمیز کردن حمام با چند ترفند کارآمد

تمیز کردن حمام

چند نکته خیلی آسان و کاربردی برای تمیز کردن حمام

دستمال مرطوب بچه ها ، دستمال های قدیمی  چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟ آنها سریع دستشویی و حمام  شما را تمیز می کنند.

درست همانطور که نکات و ترفندهایی برای شستن پوست وجود دارد ، نکات و ترفندهایی نیز برای تمیز کردن حمام مورد نظرتان وجود دارد …..

 

 

تمیز کردن خمام

 

یک جعبه دستمال مرطوب بچه را در زیر دست شویی حمام نگه دارید و هر روز صبح بعد از شستن دست و صورت خود. سینک و شیر آب را با یک دستمال مرطوب کودک پاک کنید و در سطل آشغال پرتاب کنید.

 

تمیز کردن حمام

باور کنید یا نه ، بهترین راه برای تمیز کردن آینه ها استفاده از یک دستمال تمیز قدیمی است که با آب گرم مرطوب شده است.

نکته: اگر در شستشو از نرم کننده پارچه استفاده می کنید ، دستمال قدرت جذب آب را از دست خواهد داد. از یک پارچه خشک برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید.

 

تمیز کردن حمام

 

یک راه عالی برای تمیز کردن دوش استفاده از شامپو است.

یک دستمال قدیمی مناسب را نگه دارید و قبل از اینکه حمام کنید ، مقداری شامپو روی پارچه بمالید و سریع دوش را پاک کنید و با آب اسپری کنید.

تمیز کردن حمام

 

آیا می دانید می توانید پرده حمام خود را در ماشین لباسشویی بشویید؟

به طور منظم پرده حمام را با آب گرم و شویند بشویید تا از تجمع باکتری ها جلوگیری شود. پس از شستن پرده به صورت خیس آویزان کنید تا چروک نشود.

 

اما اگر شما در مورد انجام نظافت خانه خود خیلی مشتاق نیستید ، تعداد زیادی از افراد درhttp://nezafat-manzel.com/  ,وجود دارند که خدمات “تمیز کردن” را به عنوان گزینه ای مطمئن برای خدمات معمول خانه داری ارائه می دهند.

شما همیشه می توانید در سایت ما برای خانه دارانی که گزینه های تمیز کردن سبز را ارائه می دهند جستجو کنید تا مطمئن شوید خانه شما عاری از سموم و باکتری است.

    نظرتان را بنویسید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    جهت درخواست نیرو کلیک کنید