تمیز کردن با سرکه راهی ارزان و موثر

تمیز کردن با سرکه

تمیز کردن با سرکه، یکی از راههای به صرفه و کارآمد است. وقتی درهای کابینت زیر سینک آشپزخانه خود را باز می کنیم ، چقدر از محصولات تمیز کننده مختلف در آنجا وجود دارد. بعضی ها سبز هستند. بعضی ها پر از ضرر هستند. برخی خوب هستند. بعضی ها اصلا خوب نیستند. برچسب های مختلف رنگارنگ و جذاب با وعده های بزرگ در مورد اثربخشی آنها.

واقعا مؤثر است یا نه؟ به اندازه هزینه ای که میکنید آیا جواب می گیرید؟
وقتی به عقب نگاه می کنید می توانید ایده های خوبی ارائه دهید.

من همیشه خانه مادربزرگم را که به یاد می آورم یاد بوی خوش خانه و تمیزی بسیار زیاد می افتم. آنچه را که از کودکی به یاد می آوریم خنده دار است. ترکیبات اصلی تمیز کننده مادر بزرگم سرکه ، جوش شیرین ، آمونیاک و آب بود.

در اینجا چند نکته وجود دارد که در آن می توان از سرکه برای پاک کردن منزل استفاده کرد.

 • لکه ها / پخته شده روی مواد غذایی در گلدان ها و قابلمه ها؟ از یک قسمت سرکه و یک قسمت آب استفاده کنید. در قابلمه قرار دهید و 5 دقیقه بجوشانید.
 • سطل زباله شما بو می دهد؟ یک کاسه کوچک سرکه سفید یا یک تکه نان خیس شده در سرکه را در ته سطل قرار دهید. یک شب بگذارید بماند … بوی نا مطبوع سطل از بین خواهد رفت. از همین تکنیک برای خوشبو کردن کولرها و یخچالها میتوانید استفاده کنید.
 • آیا نگران مبلمان و فرش خود هستید که گربه خانگیتان به آن آسیب بزند؟ سرکه را با آب 1 به 1 رقیق کنید ، در یک بطری اسپری قرار دهید و ناحیه آسیب دیده را اسپری کنید. گربه ها از بوی سرکه متنفر هستند.
 • خسته از پرداخت هزینه سنگین پاک کننده های مختلف با اثربخشی کم هستید؟ ترکیب 1 به 3 سرکه و آب را با چند قطره مواد شوینده ظرف در یک بطری اسپری ترکیب کنید. این یک پاک کننده ارزان و موثر است. این محلول به ویژه برای تمیز کردن آینه ها و عینک آفتابی مناسب است..
 • اگرعکس و یا برچسبی از روی دیوار کندید و جای آن باقی ماند، با سرکه سفید اسپری کنید ، پنج دقیقه بگذارید بماند، با پارچه مرطوب پاک کنید.

این تنها آعاز نظافت سالم است !

این یک لیست جامع نیست، بلکه فقط نمونه های کوچکی از تمام کاربردهای تمیز کردن با سرکه در خانه است. ارزان ، غیر سمی ، سبز و مؤثر است.
به تمام کاربردهای فوق العاده ای که برای صرفه جویی در هزینه های خود دارید فکر کنید.

اگر هیچ یک از این موارد را مناسب ندیدید، با ما تماس بگیرید. تیم حرفه ای شرکت گل آذین میرداماد، با مجرب ترین خدمه نظافت منازل و محل کار در خدمت شماست.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

  جهت درخواست نیرو کلیک کنید