نظافت راه پله در تهران – شرق – شمال – غرب تهران

0

نظافت راه پله در تهران – شرق غرب شمال مرکز تهران

ما سابقه نظافت راه پله ساختمانهای اداری و تجاری ، مسکونی و… در مناطق زیر را داریم :

کارگر نظافت راه پله منطقه ۱:
ازگل,اقدسیه,الهیه,امامزاده قاسم,اوین,باغ فردوس,تجریش,جماران,چیذر,دارآباد,دربند,درکه,دزاشیب – جوزستان,زعفرانیه,سوهانک,شهرک نفت,شهرک محلاتی,فرمانیه,فرشته,قیطریه,فرشته,کاشانک,کامرانیه,محمودیه,نیاوران,ولنجک
شرکت نظافت راه پله منطقه ۲:
برق آلستوم,تهران ویلا,ستارخان,سعادت آباد,شهرک غرب,شهرک مخابرات,شهرآرا,صادقیه,طرشت,فرحزاد,گیشا,همایونشهر,مرزداران
آقای نظافت راه پله منطقه ۳:
اختیاریه,پاسداران,دروس,دولت,دیباجی,جردن – ولیعصر,سیدخندان,ظفر,قلهک,میرداماد,ونک

 

نظافت راه پله ساختمان از آنجا اهمیت زیادی دارد که در روز همه اهالی ساختمان چندین بار از آن تردد میکنند. هر مهمان و عزیزی برای دسترسی به واحدهای یک مجتمع ساختمانی یا اداری ابتدا باید از مسیر راهرو و راه پله ها عبور کند. لذا کلا دیدگاه یک بیننده از ساختمان ، در مسیر راه شکل خواهد گرفت و در هنگام خروج نیز آخرین چیزی که دیده میشود و در ذهن هر بیننده ای تاثیرگذار است ، نظافت راه پله ساختمان شماست.

راه پله اولین مکانی است که در ذهن بیننده نقش میبندد….
بازدید کنندگان با راه پله و مسیر ورودی، خوبی ساختمان شما را محک میزنند…..

از نظافت راه پله ساختمان به راحتی میتوان به دلسوزی اهالی یک مجتمع برای زیبایی مکان خود پی برد.

راه پله هر ساختمان جایی است که اهالی روزی چندبار از آن عبور خواهند کرد . همین عبور و مرور زیاد نیز باعث زودتر کثیف شدن آن شده و نیاز است که برحسب تردد مسیر ، حداقل هفته ای یک یا ۲ بار بطور کامل نظافت شود.

 شرکت ما با کادری متخصص و هزینه ای بسیار منصفانه و ارزانتر از سایر شرکتها ، قادریم راه پله ، پارکینگ ، سرپله شما را با بهترین کیفیت نظافت کنیم.

نظافت راه پله ساختمان مسکونی و اداری خود را به ما بسپارید…..

شرکت ما در زمینه خدمات نظافت راه پله و سایر امور نظافتی با بیش از ۱۰ سال تجربه ، تنها شرکتی است که با خیالی آسوده میتوانید نظافت راه پله و مسیرهای عبوری ساختمان خود را به آن بسپارید.

نظافت راه پله تهران, شرق غرب شمال مرکز

تعهدات نظافت راه پله توسط شرکت خدماتی پاک زیست تهران :

۱- نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ ساختمان شما بصورت حرفه ای و بدون نقص
۲- نظافت کلید و پریزهای راه پله
۳- تمیزکردن پشت جاکفشی ها
۴- نظافت داخل کابین آسانسور و کلیه درب های درون راه پله
۵- نظافت نرده ها
۶- نظافت قرنیزها
۷- شستشوی درب ساختمان و پارکینگ
۸- تمیزکردن شیشه های راه پله و طول مسیر
۹- تحویل کار به مدیر مجتمع یا صاحب خانه
۱۰- صرفه جویی در هزینه و زمان شما
*: نظافت راه پله و پارکینگ در ساختمانها و مکانهای اداری دارای شرایط متفاوتی است که نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست تهران به خوبی به همه مسایل آن واقف اند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

 

تعرفه نظافت راه پله :

تعرفه نظافت راه پله بستگی به تعداد طبقات ، تعداد واحدها ، تعداد پارکینگ و انباری دارد. جهت اطلاع از تعرفه نظافت راه پله محل کار یا آپارتمان مسکونی خود کافی است با شماره های شرکت خدماتی پاک زیست تهران در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست تهران ، با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه نظافت ، در سریعترین زمان و با کمترین هزینه نظافت راه پله شما را انجام داده و رضایت کامل شما را جلب خواهند کرد.

با سپردن نظافت راه پله ساختمان خود به ما ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و کار را به کاردان بسپارید ….
ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

مناطق تحت پوشش جهت نظافت راه پله :

نظافت راه پله منزل و شرکت شما در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران پذیرفته می شود. شرکت ما با بیش از ۳۰۰ نظافتچی فعال که در تمامی نقاط تهران مستقر هستند ، قادر به ارائه سرویس میباشد.
نظافت راه پله غرب تهران ، نظافت راه پله شرق تهران ، نظافت راه پله شمال تهران ، نظافت راه پله جنوب تهران

 

چرا کار نظافت را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

نظافت راه پله شرق تهران, نظافت راه پله غرب تهران, نظافت راه پله شمال تهران, نظافت راه پله مرکز تهران, نظافت راه پله در تهران, تعرفه نظافت راه پله, شرکت نظافت راه پله, نظافت راه پله مسکونی, نظافت راه پله اداری تجاری

نظرات بسته اند