تمیزکاری راه پله – نظافت راه پله پارکینگ نرده ها

0

تمیزکاری راه پله – نظافت راه پله پارکینگ نرده ها

شرکت پاک زیست تهران ، قادر به اعزام کارگر نظافت راه پله به مناطق ۲۱ و ۲۲ تهران میباشد. اعزام آقای نظافت راه پله به محله های زیر :

شرکت نظافت راه پله منطقه ۲۱:
باشگاه نفت,تهرانسر,چیتگر,شهرک آزادی,شهرک استقلال,شهرک پاسداران,شهرک دانشگاه تهران,شهرک دریا,شهرک شهرداری,شهرک غزالی,شهرک فرهنگیان,وردآورد,ویلا شهر

نظافتچی راه پله در منطقه ۲۲:
آزاد شهر – پیکان شهر,دهکده المپیک,زیبا دشت,شهرک دژبان,شهرک راه آهن,شهرک شهید باقری,شهرک صنعتی شریف,همت غرب

نیمی از زیبایی ساختمان شما در راه پله آن به چشم می آید !!!
به زیبایی آن بها بدهید ….

امور نظافت راه پله ، یکی از مهمترین دغدغه های ساکنین هر ساختمانی است. هر روز شما و مراجعه کنندگانتان بارها و بارها از راه پله عبور خواهید کرد. نظافت راه پله ، بیشترین ذهنیت را از یک مکان ایجاد خواهد کرد. بهترین راه داشتن یک راهروی تمیز استفاده از کارگر نظافتچی آقا میباشد که هفته ای یکبار نظافت کل مسیر را بطور کامل انجام دهد.

هرچقدر دکور ساختمان شما زیبا باشد ، …
تنها ورودی به آن ، مسیر راه پله است……

تنظیف راه پله تهران,شرق غرب شمال

عبور و مرور از راه پله باعث شده این مسیر زودتر کثیف شده و نظافت راه پله در مسیرهای پر تردد باید هفته ای ۲ بار انجام پذیرد.

 ما در شرکت خدماتی نظافت پاک زیست با کادری متخصص و هزینه ای بسیار منصفانه و ارزانتر از سایر شرکتها ، قادریم راه پله ، پارکینگ ، سرپله شما را با بهترین کیفیت نظافت کنیم.

نظافت راه پله ساختمان مسکونی و اداری خود را به ما بسپارید…..

شرکت ما با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور نظافتی ، تنها شرکتی است که با خیالی آسوده میتوانید نظافت راه پله و مسیرهای عبوری ساختمان خود را به ما بسپارید.

 

چرا نظافت راه پله خود را به ما بدهید ؟

۱- نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ ساختمان شما بصورت حرفه ای و بدون نقص
۲- نظافت کلید و پریزهای راه پله
۳- تمیزکردن پشت جاکفشی ها
۴- نظافت داخل کابین آسانسور و کلیه درب های درون راه پله
۵- نظافت نرده ها
۶- نظافت قرنیزها
۷- شستشوی درب ساختمان و پارکینگ
۸- تمیزکردن شیشه های راه پله و طول مسیر
۹- تحویل کار به مدیر مجتمع یا صاحب خانه
۱۰- صرفه جویی در هزینه و زمان شما
*: تنظیف راه پله و پارکینگ در ساختمانها و مکانهای اداری دارای شرایط متفاوتی است که نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست به خوبی به همه مسایل آن واقف اند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

 

هزینه نظافت راه پله :

هزینه نظافت راه پله بستگی به تعداد طبقات ، تعداد واحدها ، تعداد پارکینگ و انباری دارد. جهت اطلاع از هزینه نظافت راه پله محل کار یا آپارتمان مسکونی خود کافی است با شماره های شرکت ما در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

نیروهای شرکت خدماتی پاک زیست ، با سابقه چندین سال فعالیت در زمینه نظافت ، در سریعترین زمان و با کمترین هزینه راه پله شما را تمیز کرده و رضایت کامل شما را جلب خواهند کرد.

با سپردن نظافت راه پله ساختمان خود به شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و کار را به کاردان بسپارید ….
ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

چرا کار نظافت را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

تمیزکاری راه پله, گردگیری راه پله, نظافت پارکینگ و انباری, نظافت خرپشته, نظافتچی آقا راه پله, کارگر آقا برای راه پله

نظرات بسته اند