کارگر آقای نظافت راه پله در تهران

0

کارگر آقای نظافت راه پله در تهران

نظافت راه پله خود را به کارگران نظافتچی ما بسپارید. سابقه نظافت راه پله در مناطق :

نظافت راه پله در منطقه ۴:
بلوار پروین,تهرانپارس,حکیمیه,سراج,شمس آباد – مجیدیه,شمیران نو,علم و صنعت,فرجام,قنات کوثر,لویزان – شیان,مهران,نارمک,هروی,هنگام

شرکت نظافت راه پله در منطقه ۵:
آیت الله کاشانی,اشرفی اصفهانی,باغ فیض,بلوار فردوس,پونک,جنت آباد,حصارک,سازمان برنامه,شاهین,شهران,شهرزیبا,شهرک آپادانا,شهرک اکباتان,شهرک اندیشه,شهرک پرواز,شهرک کوهسار,شهرک نفت,شهرک والفجر,کن,کوی ارم,کوی بیمه

نظافتچی راه پله در منطقه ۶:
آرژانتین – ساعی,امیرآباد,ایرانشهر,بهجت آباد,پارک لاله,جنت – رفتگر,دانشگاه تهران,شریعتی,شیراز,عباس آباد,فاطمی,قائم مقام – سنائی,قزل قلعه,کشاورز غربی,گاندی,میدان جهاد,میدان ولیعصر,نصرت,یوسف آباد

راه پله شما چشم ساختمان شماست !!!
به زیبایی آن بها بدهید ….

کارگر نظافت راه پله تهران

راه پله یکی از مکانهای بسیار اصلی و مهم هر ساختمانی هست. روزانه همه اهالی یک مجتمع از این مکان چندین بار عبور و مرور می کنند. همچنین میهمانان و عزیزان شما قبل از ورود به منزل شما بایست از مسیر راه پله ، و آسانسور وارد واحد مسکونی یا اداری شما شوند. از این جهت نظافت راه پله اهمیت بسیاری دارد و معمولا در اکثر مجتمع های مسکونی و اداری نیاز است که راه پله بطور متوسط و برحسب نیاز ۲ بار در هفته نظافت شود.

نظافت راه پله دارای ریزه کاری هایی هست که برخی کارگران و نظافتچی ها آن را رعایت نمیکنند. از جمله مهمترین اصول نظافت راه پله میتوان : نظافت کلید و پریز ها و پشت جاکفشی ها  را میتوان نام برد.

 ما با کادری متخصص و هزینه ای بسیار منصفانه و ارزانتر از سایر شرکتها ، قادر به تمیزکاری و نظافت راه پله ، پارکینگ و سرپله و انباری ها با دقت بسیار زیاد هستیم.

نظافت راه پله ساختمان مسکونی و اداری خود را به ما بسپارید…..

شرکت ما با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور نظافتی ، تنها شرکتی است که با خیالی آسوده میتوانید نظافت راه پله و مسیرهای عبوری ساختمان خود را به ما بسپارید.

 

برخی از مزایای سپردن نظافت راه پله ها به ما :

۱- نظافت راه پله ، حیاط و پارکینگ ساختمان شما بصورت حرفه ای و بدون نقص
۲- نظافت کلید و پریزهای راه پله
۳- تمیزکردن پشت جاکفشی ها
۴- نظافت داخل کابین آسانسور و کلیه درب های درون راه پله
۵- نظافت نرده ها
۶- نظافت قرنیزها
۷- شستشوی درب ساختمان و پارکینگ
۸- تمیزکردن شیشه های راه پله و طول مسیر
۹- تحویل کار به مدیر مجتمع یا صاحب خانه
۱۰- صرفه جویی در هزینه و زمان شما
*: نظافت راه پله و پارکینگ در ساختمانها و مکانهای اداری دارای شرایط متفاوتی است که نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست به خوبی به همه مسایل آن واقف اند و کار را با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

 

قیمت نظافت راه پله :

قیمت نظافت راه پله بستگی به تعداد طبقات ، تعداد واحدها ، تعداد پارکینگ و انباری دارد. جهت اطلاع از قیمت نظافت راه پله محل کار یا آپارتمان مسکونی خود کافی است با شماره های شرکت خدماتی پاک زیست در پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

نیروهای خدماتی شرکت پاک زیست ، با سابقه چندین سال فعالیت در زمینه نظافت ، در سریعترین زمان و با کمترین هزینه راه پله شما را تمیز کرده و رضایت کامل شما را جلب خواهند کرد.

با سپردن نظافت راه پله ساختمان خود به شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و کار را به کاردان بسپارید ….
ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

مناطق تحت پوشش شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران :

نظافت راه پله منزل و شرکت شما در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران پذیرفته می شود. شرکت ما با بیش از ۳۰۰ نظافتچی فعال که در تمامی نقاط تهران مستقر هستند ، قادر به ارائه سرویس میباشد.
نظافت راه پله در منطقه ۱ یک ، نظافت راه پله در منطقه ۲ دو ، نظافت راه پله در منطقه ۳ سه، نظافت راه پله در منطقه ۴ چهار ، نظافت راه پله در منطقه ۵ پنج ، نظافت راه پله در منطقه ۶ شش ، نظافت راه پله در منطقه ۷ هفت ، نظافت راه پله در منطقه ۸ هشت ، نظافت راه پله در منطقه ۹ نه ، نظافت راه پله در منطقه ۱۰ ده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۱ یازده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۲ دوازده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۳ سیزده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۴ چهارده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۵ پانزده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۶ شانزده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۷ هفده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۸ هجده ، نظافت راه پله در منطقه ۱۹ نوزده ، نظافت راه پله در منطقه ۲۰ بیست ، نظافت راه پله در منطقه ۲۱ بیست و یک ، نظافت راه پله در منطقه ۲۲ بیست و دو

چرا کار نظافت را به شرکت پاک زیست تهران بدهید ؟
از مهمترین ویژگی های شرکت خدمات نظافت پاک زیست تهران به شرح زیر است : اعزام نیروی مجرب و جوان ، کار تمیز ، وقت شناسی ، مسئولیت پذیری ، اخلاق و تعهد کاری نیروها ، اطمینان دوطرفه ، نظافتچی آقا و خانم ، انجام تمامی خواسته های شما ، فاکتور و معرفی نامه و ….
نیروهای ما با عشق و علاقه کار خود را انجام داده و به هیچ عنوان جر و بحث و مشاجره نخواهند داشت و مانند برخی کارگران و نظافتچیان، اصلا گله و شکایت از مسایل مختلف نخواهند کرد.

چرا نباید بطور مستقیم با کارگران و نظافتچیان کار کرد ؟
به هیچ عنوان بطور مستقیم با نظافتچیان در مورد نظافت منزل خود صحبت نکنید. عواقب بسیار بد و پشیمان کننده ای خواهد داشت. این مطلب را بخوانید تا کاملا متوجه عواقب این کار شوید:: چرا با نظافتچی نباید مستقیما کار کنیم.

شماره شرکت خدماتی,کارگر نظافتچی خانم و آقا

کارگر نظافتچی راه پله, نظافتچی آقا برای راه پله, نظافت راه پله تهران, نظافت راه پله شرق تهران, تنظیف راه پله غرب تهران, کارگر آقای راه پله, تمیزکاری راه پله

نظرات بسته اند